Naujas oro vežėjas planuoja pradėti veiklą Lietuvoje

Artimiausiu metu savo veiklą Lietuvoje planuoja pradėti naujas šalyje registruotas oro vežėjas – „Jump Air“. Italijos kapitalo bendrovė ketina skraidyti Europos, Azijos, Afrikos, Vidurio Rytų ir Karibų oro erdvėse. 

„Nauji oro vežėjai – tai naujos darbo vietos ir naujos erdvės bendradarbiauti verslui, kelionių agentūroms, taip pat tai naujos galimybės keliautojams. Sveikiname šią oro bendrovę Lietuvoje“, – sako susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas.

UAB „Jump Air“ Italijos akcininkai turi ir valdo orlaivių techninės priežiūros, kitas aviacines veiklas vykdančias kompanijas Europoje, Afrikoje, Azijoje, taip pat ši bendrovė Italijos priežiūros institucijų yra pripažinta kaip tinkanti vykdyti tinkamumo skraidyti vadybos užduotis. Vilniuje įsteigtame naujos oro bendrovės juridiniame, finansiniame ir operacijų centre įmonės veiklą organizuoja, plėtoja ir kasdiene priežiūra užsiima specialistai iš Lietuvos.

2020 m. sausio mėnesį Lietuvoje įregistruota „Jump Air“ planuoja vykdyti užsakomuosius skrydžius ir teikti orlaivių su įgula nuomos paslaugas, ji yra atvira bendradarbiavimui su Lietuvos kelionių agentūromis. 

2021 m. gruodžio pabaigoje „Jump Air“ gavo oro vežėjo sertifikatą. Be to, bendrovė jau kreipėsi į Lietuvos transporto saugos administraciją dėl licencijos gavimo. Įvykdžiusi visus keliamus reikalavimus ir gavusi licenciją, „Jump Air“ galės pradėti vykdyti skrydžius.