„airBaltic“ atskleidė populiariausias 2024 m. liepos kelionių kryptis iš Vilniaus

„airBaltic“, pirmaujanti oro linijų bendrovė Baltijos šalyse, skelbia keleivių mėgstamiausias šių metų liepos mėnesio kryptis iš Vilniaus – Paryžių, Lisaboną ir Miuncheną. Analizuodama bilietų pardavimus ir kelionių modelius, oro bendrovė išskyrė įvairias kryptis, kurios 2024 m. liepą bus populiarios tarp keliautojų.

Iš Vilniaus „airBaltic“ penkis kartus per savaitę vykdo skrydžius į Paryžių, du kartus per savaitę – į Lisaboną ir šešis kartus per savaitę – į Miuncheną. Be šių krypčių, tarp mėgstamiausių „airBaltic“ maršrutų iš Vilniaus liepos mėnesį taip pat yra Amsterdamas, Talinas, Palma de Maljorka ir Berlynas. Kitų mėnesių kelionių pageidavimai rodo susidomėjimą kryptimis, siūlančiomis ir poilsines, ir verslo keliones.

Praėjusį mėnesį „airBaltic“ pradėjo vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Krokuvą, Hamburgą bei Lisaboną ir iš Palangos į Amsterdamą, taip pat planuoja pridėti tiesioginius skrydžius į Oslą (Torp). Be to, oro bendrovė padidino skrydžių dažnumą maršrutais iš Vilniaus į Paryžių, Miuncheną, Taliną ir iš Palangos į Rygą. Šiais metais „airBaltic“ sujungs Lietuvą 21 tiesioginiu maršrutu ir suteiks galimybę skraidyti į kitas pasaulio šalis su vienu sustojimu per daugiau nei 20 bendrojo kodo partnerių.

Be to, oro bendrovė planuoja pradėti naują unikalią kryptį – Madeirą, į kurią iš pagrindinės oro bendrovės bazės Rygoje bus vykdomi trys savaitiniai skrydžiai. Skrydžių laikai suplanuoti taip, kad būtų optimizuotas tranzitinių keleivių, skrendančių iš Vilniaus ir Palangos, susisiekimas, užtikrinant klientams sklandų susisiekimą vieno sustojimo metu. Madeira yra unikali kryptis, siūlanti išskirtinę laisvalaikio praleidimo patirtį, pasižyminti nuostabiu kraštovaizdžiu ir kvapą gniaužiančia gamta.

Visais savo skrydžiais „airBaltic“ siūlo tiek ekonominės, tiek verslo klasės skrydžius. Verslo klasės keleiviai gali mėgautis visapusišku visų paslaugų paketu, įskaitant pirmenybinę registraciją ir įlaipinimą, laisvą vietą kabinos priekyje, suteikiančią daugiau privatumo, trijų patiekalų gurmanišką maistą, neribotą kiekį gėrimų ir greitesnį išlaipinimą atvykus.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ („Air Baltic Corporation AS“) yra 1995 m. įsteigta akcinė bendrovė. Pagrindinė jos akcininkė yra Latvijos valstybė, kuriai priklauso 97,97 proc. akcijų, o kitiems akcininkams – 2,03 proc. „airBaltic“ siūlo skrydžius į daugiau nei 70 Europos, Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos ir Kaukazo regiono miestų. Per pastaruosius 28 metus „airBaltic“ tapo stipria ir tarptautiniu mastu pripažinta oro transporto bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2 500 darbuotojų. Oro bendrovės „airBaltic“ parką sudaro 47 orlaiviai „Airbus A220-300“, todėl šis orlaivių parkas yra vienas jauniausių Europoje. Aviakompanija yra gavusi tarptautinius apdovanojimus už kompetenciją, novatoriškas paslaugas ir reikšmingus pasiekimus. Dvejus metus iš eilės „Skytrax“ apdovanojo „airBaltic“ kaip geriausią oro transporto bendrovę savo regione. Be to, 2022 m. Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA) skyrė „airBaltic“ įvairovės ir įtraukties komandos apdovanojimą. 2023 m. oro transporto bendrovė gavo geriausio keleivių salono aptarnavimo Europoje „APEX Passenger Choice“ apdovanojimą. Be to, 2024 m. „airBaltic“ buvo apdovanota „PROS AI Innovator“ apdovanojimu už dirbtinio intelekto panaudojimą siekiant transformacinių rezultatų ir optimizuojant veiklą.