Orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovė „Litcargus“ plečia savo veiklą ir nuo šių metų balandžio 25 dienos pradeda teikti paslaugas Izraelio oro bendrovei „Israir Airlines“. Antra pagal dydį Izraelio aviakompanija vykdys tiesioginius skrydžius kryptimi Vilnius–Tel Avivas–Vilnius.
Orlaivių antžeminio aptarnavimo bendrovė „Litcargus“ plečia savo veiklą ir nuo šių metų balandžio 25 dienos pradeda teikti paslaugas Izraelio oro bendrovei „Israir Airlines“. Antra pagal dydį Izraelio aviakompanija vykdys tiesioginius skrydžius kryptimi Vilnius–Tel Avivas–Vilnius.
Kaip teigia „Litcargus“ generalinis direktorius Linas Vaškys, šis bendradarbiavimas – tai dar vienas įmonės pasitikėjimo ir profesionalumo įvertinimas.
„Teikdami antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, galime aktyviai prisidėti prie tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos ir Izraelio plėtros, taip plečiant keliautojų geografines kryptis. Naujai užmegzta partnerystė su „Israir Airlines“ dar vienas įrodymas, kad mūsų ilgametė patirtis ir aukšti kokybės standartai atitinka tarptautinių avialinijų lūkesčius. Tikimės, kad keleiviai įvertins sklandų ir kokybišką aptarnavimą“, – sako L. Vaškys.
Skrydžiai bus vykdomi nuo 2025 metų balandžio 25 dienos, du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais, suteikiant keleiviams patogias galimybes tiek verslo, tiek laisvalaikio kelionėms.
Bendrovė primena, kad nuo šių metų sausio 1 d. Lietuvos piliečiai, vykstantys į Izraelį, prieš kelionę turi užpildyti ETA-IL skaitmeninį leidimą. Daugiau informacijos apie jį galima rasti oficialiame Izraelio imigracijos puslapyje.
„Litcargus“ jau daugiau nei 30 metų Lietuvoje teikia orlaivių antžeminio aptarnavimo paslaugas Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Bendrovės veiklą 79 proc. sudaro orlaivių antžeminis aptarnavimas, 19 proc. krovinių pervežimas, o 2 proc. kita veikla. Šiuo metu bendrovėje dirba 396 darbuotojai, o iki vasaros jų gretas planuojama išplėsti.