„airBaltic“ kviečia į pilotų ir lėktuvo įgulos atvirų durų dienas Vilniuje

Latvijos aviakompanija „airBaltic“ vasario mėnesį Vilniuje kvies į atvirų durų renginį „airBaltic Open Days“, skirtą tiek pilotams, tiek ir keleivių salono įgulai. Renginys vyks viešbutyje „AirInn Vilnius“. Pilotams skirta dalis numatoma vasario 1 d. 10.00  ir 15.00 val., o keleivių salono įgulai – vasario 2 d. 10.00 ir 16.00 val..

„Per savo veiklos metus „airBaltic“ sparčiai augo. Ateityje stabilų progresą tęsime su modernizuotu orlaivių parku ir išplėstu skrydžių žemėlapiu. Todėl ieškome dar daugiau talentų iš visų Baltijos šalių, galinčių prisijungti prie mūsų komandos. Kiekvienas, pozityviai mąstantis ir norintis mokytis, mokantis užsienio kalbų ir linkęs laisvalaikį leisti sveikai, turi didelį potencialą tapti vienu iš mūsų keleivių salono įgulos narių“, - sakė „airBaltic“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Alina Roščina.

Pilotų atvirų durų metu visi suinteresuoti asmenys turės galimybę sužinoti daugiau apie „airBaltic“ siūlomas darbo vietas ir gauti daugiau informacijos apie pačias „airBaltic“ oro linijas.

Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau nei 50 pilotų ir 18 keleivių salono įgulos narių iš Lietuvos. Be to, „airBaltic“ sustiprino savo pozicijas Lietuvoje, siūlydama daugiau tiesioginių skrydžių iš Vilniaus.

Pilotų atvirų durų metu visi suinteresuoti asmenys turės galimybę sužinoti daugiau apie „airBaltic“ siūlomas darbo vietas ir gauti daugiau informacijos apie pačias „airBaltic“ oro linijas. Renginio metu dalyviai turės galimybę užduoti klausimus tiesiogiai „airBaltic“ vyriausiems pilotams ir gauti visą reikiamą informaciją apie tai, kaip prisijungti prie dinamiškos ir motyvuotos punktualiausių oro linijų pasaulyje „airBaltic“ komandos.

Keleivių salono įgulos renginys skirtas jauniems specialistams, norintiems prisijungti prie ne vieną apdovanojimą turinčios „airBaltic“ keleivių salono įgulos. Pagrindinis atvirų durų dienos tikslas – pristatyti kandidatams aviakompanijos siūlomas darbo vietas ir suteikti jiems daugiau informacijos apie „airBaltic“ iš keleivių salono įgulos perspektyvos, pristatant aviakompaniją, orlaivių parką ir novatorišką įgulos centrą.

Norintiems tapti keleivių salono įgulos nariais nereikia nerimauti dėl patirties stygiaus aviacijos srityje, nes „airBaltic“ siūlo įgyti profesiją per 8 savaites trunkančius mokymus, kurių metu mokama stipendija. Kiekvieną mėnesį organizuojama nauja keleivių salono įgulos narių mokymo grupė. Keleivių salono įgulos pozicija turi daug privalumų, pavyzdžiui, progresyvią darbo užmokesčio sistemą, lankstų darbo grafiką, leidžiantį baigti universitetines studijas, modernią būstinę su erdviu, pagal specialų užsakymą sukurtu įgulos centru, kelionių oro linijomis privalumus jums ir jūsų šeimai bei paskutinį, bet ne mažiau svarbų – tarptautinę darbo patirtį ir ateities perspektyvas komercinės aviacijos industrijoje. 

Daugiau apie keleivių salono įgulos atvirų durų dienas žiūrėkite: 

https://www.youtube.com/watch?v=B8OsSxoZQwY&feature=youtu.be

Prieš atvykdami į renginį, kandidatai neprivalo pildyti paraiškos formos – jiems tereikia turėti savo savo CV bei asmens tapatybės dokumentą. Norintys gauti daugiau informacijos apie darbo galimybes „airBaltic“, gali apsilankyti aviakompanijos įdarbinimo svetainėje http://recruite.airbaltic.com/

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.